And words are all I have,To Take Your Heart Away

دارم مینویسم و چقدر عالیه که برای اولین بار به خودم جرات میدم که بگم مینویسم.همیشه فک میکردم نوشتن برای چیزی و از چیزیه  و منی که بدون هیج جیز و گاهی بی حوصله سعی میکردم بدون خواستن و بدون فکر کردن بزارم همونطوری که فکرم توی رویاهاش برای خودش تصمیم داشت بگم و از نشنیده شدن نترسم.حالا که دارم مینویسم,و انصافا که مینویسم.برای تو و برای خودم.برای همه ی چیزایی که نمیتونم و یا شاید نمیدونم. .برای خودت که میدونی چقد نوشتن از تو و نوشتن از هرچیز که بوی تورو بده سخته.بوی تو که روی هرچیز اثر داره و میمونه..یادمه همون جبر و احتمال لعنتی که برات تعریف کرده بودم یه مسئله داش که ازمون میخواس ثابت کنیم دودوتا چار تا و ما چه سخت باور میکردیم اینو که از راهی غیر از دو و دو میشه به چار رسید.ناشیانه س ولی میدونم هرچیزی که از تو برای من معنی میشه واضحه و انصافا که واضحه.
دارم سعی میکنم ببینم چیو باید بگم که بهت نگفتم.باید چیو برات ثابت کنم که تا به حال نشده.میدونم که شده.چیزایی رو میشه مخفی کرد که رنگی از احساس ندارن .منم که حساس ...
ما من و تو انسان را رعایت کرده ایم
میدونی؟آره میدونی.هرچیو که بگم میدونی و کاملتر از من حتی.هرچیزی برای باورپذیر بودن برای آدمای منطقی ,منطق لازم داره و تو پر از منطق.و احساس البته.پر از خواستن و نموندن.گاهی هرچند هدفمون به بزرگی سعیمون نیست.موافق رفتن و نرسیدن نیستم اما موندنه که باعث میشه تاولای پا روز به روز گنده تر بشن.میریم و میرسیم حتی به رویاهایی که برای نرسیدن بهشون خودمونو سرزنش میکنیم.مثه همه ی آرزوهایی که دسشون نزدیم تا برامون عادی نشن.و چه خوب که عادت نمیکنیم.چه رویاییه که نمیترسیم از فاصله و خسته نمیشیم از تمام بی تاثیری خودمون.چه عالی که بودن رو نمیشه بخش بخش کرد و بی انصافیه که از فکر کردن به نبودن شرمنده نشد.به انسان قسم و به تو که همه چیز به ماندن و بودن,به سادگی و بی ریایی دوستی ربط داره  و حقا که نقشش اساسی بزرگه.
ما من و تو عشق را رعایت کرده ایم
حالا که دارم مینویسم اونقد تاریک نیست که فکرم مورد حمله قرار نگیره
.پنجره ای به بزرگی تداوم
و به نشاط عشق
به رویت میگشایم
بی پرده و بی ریا
به نیابت از تمام مهتاب
به بدرقه ی شب میرویم
 اگرتو
 پشتوانه ی صدایم شوی
به رسایی همهمه
میدونی؟بند تمبونی ترین شعرای دنیا به دوستت دارم ختم میشن .داره میره تو لیست سیاه و هنوز خاکستریه.روزی که بره و سیاه بشه اونوقت روزیه که میشه سفیدو از نو تعریف کرد.به پاکی همونی که امروز پوشیده بودی و الحق که پاک تر از هرچی سفیدیه روح صداقته.رک بودن یعنی دورترین جایی که فکرت میره.گاهی نمیشه رک نبود و اون وقتیه که چشات خودشون دس به کار میشن.
به خاطر سیاه مواج چشمانت
حادثه ای درونت به انتظار است
در کمرکش نگاهت
دزدی به کاهدان زده
هرچه هست و نیست
مانده پنهان
جایی در عمق اندوهت
تموم چیزی که برام مهمه اینه که به اهمیت خودت پی ببری.بدونی که خودت و فقط خودتی که برای من و برای همه ی اونایی که دلت براشون تنگ میشه مهمه.و ایندفه س که خودم همونیو میگم که دلم و دلت میخواد و اونم اینه که من بیشتر از همه.من بیشتر از همه بودنت رو التماس میکنم و برای رسیدن به اون چیزایی که میخوایم دنبال یه میونبر اساسیم.همه ی راه هایی که چیزی رو دور میزنن یه نقطه ی تاریک اساسی دارن و اونم اینه که زمان رو کوتاه میکنن و بعضی وقتاس که نمیخوای سریعترین ثانیه ها هم از پیشت برن.و تو باید خوب بدونی که چی میگم.میدونم که میدونی.
دیشب توی راه که بودیم یه دره بود بین ورسک و نمیدونم کجا.پر از مه بود و مثه یه تشک خاکستری.توی راه کامیونا انگار برای گرفتن غذا به صف شده بودن و ماشینای سواری مثه آدمایی که صفو رعایت نمیکنن و همه جا هستن.مثه اونایی که فک میکنن مسئول خوشحال کردن همه ی آدما هستن اما میدونیم که نیستن.میدونی؟به نشونه ها و اتفاق خیلی اعتقاد دارم.خرافاتی نیستم اما وقتی میدیدم نوشابه هه یه جوری تو مغازه چیده شده که اسم تورو میشه از توش خوند باور میکنم که لااقل فکر تو پیشمه .
الان دیروقت تر از اونیه که بتونم صداتو بشنوم .تاریک تر از اون که صورتت رو ببینم.بسته تر از اون که بوت بهم برسه.اما دونه دونه ی سلولام به خاطر بودنت به هم حسادت میکنن.میدونی حمید فک میکنه قاطی کردم؟بهم نمیگه ولی تابلوئه.آدمایی که عوض میشن برای خودشون محترمه که به کدوم طرف میرن اما بقیه ن که فقط همسو شدن رو ازت میخوان.و هیچی سخت تر ازون نیست که بچه آدما رو از توی رویاهاشون بیرون کشید.و به تمام رویاهامون قسم که هیچ چیز برای دقیقه هام سخت تر از تنهایی نیست.
و تنهایی همون بی تو بودنه.
تنهایی یعنی بودن و لمس نشدن.یعنی موجی که به ساحل نمیرسه.تنهایی یعنی پشت یه در گریه کردن.و ما تنها نیستیم
.ما
من و تو
اتفاق
 لرزش آب است بر سنگ
کسی از چشمه اتنظار موج ندارد
دریا اما پیش دستان خسته ی تو احساس رضایت میکند

/ 10 نظر / 3 بازدید
aref

آفرين مرحبا درود بر شما

NegiN

اين چقدر قشنگ بود محسن ... خيلی ...

NegiN

گاهی اوقات دلت ميخواد شروع کنی به حرف زدن اما دهنت قفل ميشه ... اونوقته که کلمه ها ... همونايی که همه چيزت هستن کوبيده ميشن به در و ديوار ذهنت ... انقدر بيتابی ميکنن که اون احساس درد خودشو نشون بده ... ميدونی چی ميشه مگه نه ؟ همه کلمه ها اشک ميشن از گوشه چشم ميزنن بيرون ... فقط يه فرق اساسی با همه اشکای امسال دارن ... يه جورايی قشنگه بی تابيه کلمات ... خيلی قشنگ ...

NegiN

ما , من و تو انسان را رعایت کرده ایم ....ما , من و تو عشق را رعایت کرده ایم .... اتفاق , لرزش آب است بر سنگ...کسی از چشمه اتنظار موج ندارد... دریا اما پیش دستان خسته ی تو احساس رضایت میکند ....

NegiN

...And words are all I have

aidin

ايول:)

NegiN

بچه آدما بايد تو روياهاشون بمونن تا آدم بودنشون معنا پيدا کنه ... حداقل اگه من يه بچه آدم بحساب بيام روياهام برام اهميت داره ... بابت تبریکی که گفتی و همه حرفهات و همه چیز ممنونم :)

ALIREZA

ديشب با حسينقلی ديده شده!‌اونم دحالی که داشتن نون و پنير و پياز با نوشابه بدون قند سق ميزدن!